правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Ивано-Франковск
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Йога центр "Yoga IF School" в Ивано-Франковске

Рейтинг клуба: 5.0/5, отзывов о йога центре: 5.

Тип: Йога центр Телефон: 0 (50) 153-29-89, 0 (50) 909-15-89
Город: Ивано-Франковск E-mail: info@yogaifschool.com
Адрес клуба: Сайт: www.yogaifschool.com

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Йога центр "Yoga IF School" на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о йога центре:

Йога центр Івано-Франківської школи йоги (YOGA IF SCHOOL) є найбільшим спеціалізованим йога центром Західної України.

Відкриття центру було бажаним об’єктом мрій для багатьох людей, і власне за такої інтенсивної підтримки, стало можливим. Відкриття центру дає змогу вивести «йога- культуру» регіону на якісно вищий рівень.

Основою центру стала класична йога, в так званих адаптаційних варіантах для «західної» людини. Ми зберегли максимальний парітет між фітнес складовими і духовними аспектами цієї древньої дисципліни.

Ми не вдаємся в релігійні складові, які пов’язані з йогою, для нас йога є практичною, а не релігійною системою. Ми не робимо акценти на чомусь конкретному, наприклад, тільки на фітнес складову практики, чи на практики, які ведуть до духовного розвитку.

Програма складається таким чином, щоб кожен зміг знайти для себе те, що йому дійсно потрібно і підходить. Ми комбінуємо різні стилі і методи йоги. Групи є як для більш досвідчених практиків, так і для новачків.

Крім основного напрямку класичної йоги, в центрі працюють інші системи, на основі йога дисципліни. Це гімнастика йогів для дітей і підлітків, йога для вагітних. Та новий і надзвичайно актуальний напрямок «корекційна йога», для тих, хто хоче підкорегувати свою фігуру та загалом загальне самопочуття.

Різноманіття додають східні танці, корисне та красиве мистецтво.

Працює напрямок «йога глибокого розслаблення», який є безкоштовним для всіх практикуючих нашої школи. Регулярно проводяться безкоштовні для учнів школи додаткові заняття, лекції, майстер класи, перегляди навчальних фільмів.

Наш центр – це безкомпромісність по відношенню до якості. Просторий, великий зал зі всіма зручностям, високоякісним спеціалізованим ремонтом, відповідними системами опалювання, кондикціонування, вентиляцією, та клімат контролем.

Окремі великі роздягалки, душові, туалети для чоловіків і жінок. В центрі працює затишний йога-фіт бар, де можна до чи після занять випити високоякісного чаю, замовити фреш, … і просто спілкуватися з однодумцями і цікавими людьми.

Працює масажний кабінет, де професійний масажист-медик зможе запропонувати десятки різновидів масажу, від традиційних загально-оздоровлюючих, до екзотичних. І ще багато, багато іншого, що приємно вас здивує.

Ми надаємо такі послуги:

 • класична індійська йога;
 • гімнастика йогів для дітей;
 • йога для підлітків;
 • фітнес-йога;
 • корекційна йога;
 • йога для вагітних;
 • різні види масажу;
 • східні танці;
 • індійська розпис хною;
 • йога магазин;
 • різні види масажу.

До ваших послуг завжди привітні адміністратори центру, які допоможуть порадою, та дадуть відповіді на всі ваші запитання.

При центрі також працює «йога магазин», в якому ви можете придбати за найнижчими цінами товари для йоги та здорового способу життя - коврики, одяг, літературу і т.п.

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея йога центра

Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"
Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"
Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"
Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"
Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"Фотогалерея Йога центр "Yoga IF School"

Поделиться с друзьями информацией о йога центре:

Отзывы о йога центре

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.
клієнт, 14.02.2013 20:58 (ip: 194.126.183.***)
Круто що у Станіславі зробили такий заклад, власникам велике дякую. Зробили цікаво, достойно, не пожаліли грошей. Самі інструктори також варті окремої розмови, в хорошому змісті. Заклад перфекціоністів :-)
Клієнт, 06.01.2013 17:05 (ip: 178.94.202.***)
Центр хороший. Але люди сюди приходять в першу чергу до кваліфікованого тренера. І це основне на що треба звернути увагу! А коли і умови створені відповідні, це взагалі супер.
гість, 01.11.2012 12:07 (ip: 194.126.183.***)
аюрведичний масаж в поєднанні з заняттям глибокого розслаблення бомба
Слава, 20.10.2012 17:07 (ip: 194.126.183.***)
Заняття з йоги мені дуже подобаються. Рада що в нас в місті з'явилося щось по темі, на дійсно високому рівні.
Андрій, 19.10.2012 16:07 (ip: 188.130.212.***)
Центр зроблено із душею. Завжди тут відчуття затишку і якоїсь духовної рівноваги. Дуже тішать різні акції і виїзди які часто в центрі проводять.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.